Pożegnanie przedszkola

Dziś żegnamy przedszkole,

bo wakacje przed nami ,

czeka na nas już plaża,

góry, łaki z kwiatami.

Ach to będą wakacje

kolorowe, wesołe ,

gdy się skończą, we wrześniu

powitamy już szkołę.

A przedszkole zostanie

w naszych sercach na zawsze,

dziękujemy, że było

ciepłe, dobre, przyjazne.

Miłość pierwsza

Nie każda pierwsza jest ostatnią,

nie często też jedyną bywa

lecz jest najświeższa, najzieleńsza,

pachnąca wiosną pierwsza miłość.

Nie zawsze wykiełkować może

z ziarenek uczuć miłość wieczna

ale smak pierwszych pocałunków

chowamy skrzętnie na dnie serca.

Jeszcze jestem

Jeszcze jestem

Jeszcze jestem po tej stronie życia.

Czekam na JUTRO i wspominam WCZORAJ.

Mam plany z nadziei utkane.

Na NIĄ nie czekam, choć z wiem, że przyjść może

znienacka, nieproszona i zawsze nie w porę.

Jednak gdy nadejdzie czy po drugiej stronie

spotkam CIEBIE i tych wszystkich

za którymi tęsknię  nieustannie ? ? ?

Perfekcyjna

Perfekcyjna biznes women, wyważony każdy ruch,

chłodny uśmiech, oczy czujne, z Mediolanu każdy ciuch.

Wyrzeźbione pięknie ciało, fitness klub, siłowania, spa,

odliczona każda chwila, wszędzie musisz być na czas.

 

Refren:

A ja bym chciał zabrać cię tam,

gdzie stanął czas, gdzie fiesta trwa,

z obcasów zejdź, makijaż zmyj,

na trawie tańcz i wino pij,

bo ja bym chciał zabrać cię tam

gdzie możesz wyjść ze sztywnych ram,

zapomnieć, że istnieje świat,

gdzie wszystko jest, a szczęścia brak

 

Perfekcyjna aż do bólu, sukces to naczelny cel

i nie widzisz biedna mała  w  jaką sieć wplątałaś się.

W zimnym świecie zimnych ludzi, chłodem wieje z chłodnych serc.

Co tam robisz? Szkoda ciebie, ja tu czekam, kochaj mnie.